Big Farm

Big Farm
4 - 1 vote

Prohlížečová hra Big Farm Goodgame se podobá známé hře z Facebooku – FarmVille ale v mnohém ji ještě převyšuje. Big farma přináší nové možnosti do online světa farmaření.

V této online hře se musíte pokusit vybudovat svou vlastní farmu, a stanete se tak zemědělcem se všemi jeho starostmi. Je na vás, abyste zajistili plynulý chod vaší farmy tím, že budete pěstovat různé odrůdy plodin. Samozřejmostí je i chov hospodářských zvířat.

Aby však nebylo vše tak jednoduché, farma, kterou jste na začátku hry zdědili, není zrovna v nejlepším stavu a vaším cílem je zajistit, aby hospodářství opět začalo prosperovat. K tomu mohou pomoci jak přátelé, sousedé, tak i rodina. Důležité je příkladně se starat o zvířata a stejně tak pečovat i o rostliny. Je nutné vždy v správnou dobu zasadit nové plodiny tak, aby mohli být včas sklizeny a dále zpracovány.

Na vaší farmě se budou pohybovat i zaměstnanci a snad každému je jasné, že ti budou podávat dobré výsledky jen tehdy, když budou spokojení. I o toto je tedy potřeba se postarat. Když zajistíte všechny důležité faktory, vaše farma se bude postupně rozrůstat a přinášet větší zisky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist