Fantysy fotbal gambrinus liga

Fantysy fotbal gambrinus liga
4 - 1 vote

Také jste pohlceni tou nejpopulárnější kolektivní hrou na světě? Máte při sledování fotbalu choutky nahradit trenéra a vést tým místo něj? Nyní máte příležitost a navíc se můžete změřit i s ostatními hráči. Na začátku máte k dispozici 100 miliónů, za což musíte nakoupit 15 fotbalistů, kdy jedenáct bude patřit do základní sestavy a čtyři na střídačku.

Výhodou je, že do sestavy můžete použít jakéhokoliv hráče z domácí Gambrinus ligy a to klidně i z více týmů najednou. V jedné sestavě tak vedle sebe mohou stát například Sparťani i Slávisté. Sestavu můžete dát dohromady dle svého nejlepšího uvážení, či se inspirovat jinde, případně dát též na rady expertů. Body v této hře dostáváte podle toho, jak si vaši svěřenci vedli ve skutečnosti na trávníku v právě probíhajícím kole Gambrinus ligy!!!

hru

Výhodou této hry také je, že se můžete připojit a hrát přes váš Facebook a tedy i zapojit do hry své přátele, se kterými budete moci soupeřit o to, kdo dá dohromady lepší sestavu. Když budete dobří, můžete dokonce vyhrát věcné odměny! Takže směle do toho.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist