Goodgame Empire

Goodgame Empire
5 - 1 vote

Strategická online hra Goodgame Empire je další z řady kvalitních online prohlížečových strategií zdarma od studia Goodgame. Tentokrát si můžete vyzkoušet roli vůdce pevnosti, kterou, jak tomu bývá zvykem, musíte rozšířit a ideálně jí proměnit v mocné impérium.

Aby to nebylo tak složité, je možnost spojit se s více hráči do jedné aliance. Nutné je počítat ovšem i s řadou potenciálních nepřátel, kterých je ve hře spousty a lze tak od nich očekávat útok, kterému je dobré ubránit se stejnou metodou – útokem.

V bitvách můžete mít k dispozici nejen několik různých typů jednotek, ale i obléhacích zařízení, které vám pomůžou zdolat hradby soupeřova hradu. Pokud nebudete zrovna bránit či dobývat hrad, můžete se věnovat plnění úkolů, což vám přinese zisk a další odměny.

Hra Goodgame Empire se stává čím dál tím populárnější a na světě jí hraje na dvě desítky miliónů hráčů, tedy to, že se v ní budete nudit, je prakticky vyloučené! Naopak máte jedinečnou příležitost dokázat, že jste nejlepší a porazit rozsáhlou konkurenci.

2 komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist