Travian 4

Travian 4
5 - 1 vote

Nový Travian 4 s vylepšenou grafikou zaujme jistě každého hráče online her v prohlížeči. Zvolte si mezi jedním ze tří národů a budujte slávu svého budoucího impéria! Můžete hrát buď za civilizované Římany, odvážné a tvrdé Germány či za nepoddajné Galy.

Každý typ národa v Travianu má své vlastní výhody a nevýhody. Například Galové jsou nejlepší volbou pro začínající hráče a naopak, ti zkušenější z komunity rádi zkusí Germány. Římané rychleji staví své vesnice, Germáni zase v nejrychlejším čase zverbují svou armádu. Galové pro změnu disponují velmi kvalitními defenzivními jednotkami a též i jízdou.

Travian je hra, ve které budujete své impérium a soupeříte s ostatními hráči o to, kdo bude lepší. Impérium rozšiřujete dobýváním vesnic, které patří některému ze soupeřících hráčů.

Samozřejmostí je, že čím více vesnic máte, tím rychlejší je produkce jak vojáků, tak surovin. Ale i to obnáší jistá rizika. Tím největším z nich je čím dál složitější ochrana svého území, neboť nepřátelé mohou být všude…

Na internetu nenaleznete bohužel žádné Travian cheaty, protože na tuto hru neexistují.

1 komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist